White Structure

Unique Calmus Designs

Vítejte na officiálních stránkách Calmus Crowns!

 

Calmus jsou florální stylové doplňky pro každou ženu, či mladou slečnu. Calmus pro mne znamená svobodu se umělecky vyjádřit, designovat, vyrábět stále nové doplňky, které podtrhnou krásu a osobitost každé ženy a vlastní rozvoj. :)

Po ukončení studia na Vysoké škole obchodní v Praze (obor - Služby letecké dopravy :)) jsem se chtěla zaměřit na obchod, který bude mít pro mne a koncového zákazníka svou váhu a produkt bude neobyčejný a výjimečný. V roce 2017 jsem začala vyrábět s mou velice podnikavou maminkou v horách florální věnečky... Avšak největší inspirací mi byla Venezuela. A to pak nejvíce Mérida - horské městečko, které mě fascinovalo nejen nádherným Andským pohořím, ale rovněž i velmi vynalézavými umělci a jejich tvorbou, kterou jsem na tamních trzích doslova hltala. Dnes v mé nabídce naleznete nejrůznější spony a hřebínky do vlasů, brože, náramky, náhrdelníky, prsteny, záložky do knihy, klobouky, letní boty a mnoho dalšího. Materiál, který k práci využívám jsou především kvalitní umělé květiny z textilu, galvanizovaný kov, látky a protože část svého života trávím v Izraeli a různě ve světě, obohacuji své kolekce nejrůznějšími exotickými sušenými plody, kávovými boby a miniaturními mušlemi, které sbírám na plážích v Haifě a u Galilejského jezera. :)

Calmus doplňky můžete využít na svatbu, profesionální focení, dámskou jízdu, festival, různé životní události (rozlučka se svobodou, křtiny, narozeninovou párty), divadelní rekvizity, pěvecké a taneční vystoupení či v rámci denního nošení. Jste náročná a chcete si navrhnout svůj doplněk či kolekci sama? Speciální zakázky přijímám a ráda splním Vaše přání. :) Pokud se jedná o zakázku na svatbu (objednávejte se prosím nejméně 3 týdny dopředu).

 

Nově jsem začala tvořit Calmus Naguanagua svíčky z kokosového a sojového bio vosku z kontrolovaného zemedělství v Anglii, které obohacuji nejrůznějšími olejíčky a bylinkami.

A proč Calmus? Jako vášnivý, avšak amatérský genealog jsem v tatínkové větvi před několika lety objevila příjmení Kalmus, které je aramejsko-židovského původu a jsem na něj velmi hrdá a zároveň je Kalmus v překladu metonymické profesní jméno pro bylinkáře - "herbalist". Se svými kořeny jsem velice spjatá a věřím, že můj různorodý původ velmi ovlivňuje mou tvořivost. A to je na tom to nejhezčí.

 

Vaše Pavla :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

© 2023 by Carolina. Proudly created with Wix.com