Vyhledat
  • Pavla Pavlištíková

Naguanagua Collection

Aktualizace: bře 25

Naguanagua, místo odkud pochází má milovaná kamarádka Vivi, kterou jsem navštívila v roce 2015 a se kterou jsme procestovaly téměř celou Venezuelu. Množství obchůdků a stánků s nejrůznějšími uměleckými předměty mě fascinovalo. Největší zážitek jsem měla v nákupním centru - obchodě s kolumbijskými plavkami od Patricie Ramírez, které jsem doslova hltala očima. Venezuela je naprosto inspirativní už jen svým přirozeným prostředím - nádherná příroda, vstřícnost lidí a touha se bavit nabíjí tím správným směrem.

Cestování a poznávání nových míst je pro mě a mou rodinu něco zcela přirozeného a krásně nás nabíjí. Ve 4 letech jsem už jako malá holčička seděla v letadle a užívala si změny, které v rámci své osobnosti tak potřebuju a vítám.

Svíčky Naguanagua jsou svíčky s příběhy z našich cest, meditačního charakteru, aromaterapeutické, ručně a s láskou zpracované. Provoňte svůj domov, meditujte, hýčkejte se!

K výrobě našich svíček používáme pouze kokosový nebo sójový vosk v bio kvalitě a z kontrolovaného zemědělství. Díky těmto voskům naše svíčky hoří až o 50% déle, než klasické parafínové. Ty s dřevěným knotem ještě o něco déle a praskání dřevěného knotu při hoření Vás pořádně zrelaxuje! Většinu surovin si vozíme z našich cest z celého světa. Moringu máme např. ze samého srdce Cebu na Filipínách, přírodní vůně ze slunečného Zanzibaru, kávové boby z našeho oblíbeného trhu v Haifě, Izraeli, kde se nachází náš druhý domov...

Co se týče kolekcí, prozatím můžete vybírat z limitovaných edicí. Na stálé kolekci ještě pracujeme a brzy Vám ji představíme! :)


Vaše Pavla :)


(Pavla, Fadi a Míša) - náš tým Vám brzy představíme! :)


Odkaz ke svíčkám - klikni na mě :)


Fotky z mé cesty do Venezuely.


16 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© 2023 by Carolina. Proudly created with Wix.com